فروش سازمانی (B2B) چیست؟

فروش سازمانی یا B2B، در حقیقت فروش محصول یا ارائه خدمات از سازمانی به سازمان دیگر است.
در خرید یک محصول عوامل زیادی موثر می باشند از جمله جنس، کیفیت، قیمت، برند و…. اما در فروش سازمانی تنها چیزی که مد نظر طرف مقابل قرار میگیرد قیمت محصول و سودی که برایشان حاصل می شود، است.
در فروش سازمانی شما با شخص در ارتباط نیستید و در حقیقت با فردی که دارای کسب و کاری می باشد در ارتباط هستید و روابط شما با این افراد می تواند در رشد و موفقیت یا ضرر و شکستتان تاثیر گذار باشد.
ممکن است محصولی که ارائه می کنید بسیار با کیفیت باشد و یا خدماتتان سودمند و مفید باشد اما به دلیل اینکه مردم شناخت کافی از برند شما ندارند، فروش خوبی نداشته باشید. در حقیقت برای داشتن فروش خوب به اولین چیزی که نیاز دارید اعتماد مردم و شناخت آنها نسبت به شماست.
در این حالت داشتن ارتباط خوب و مناسب با دیگر کسب و کار ها و همچنین مشاوره بازاریابی و فروش سازمانی می تواند کمک بسیار خوبی برای کسب و کار شما باشد. با فروش سازمانی به کسب و کاری بزرگتر، می توانید سبب توسعه روابط خود با مشتریان شوید و به مرور زمان اعتمادشان را جلب نمایید.

تحقیقات نشان می‌دهد که ارزش بازار جهانی تجارت الکترونیک در حوزه فروش سازمانی در سال ۲۰۲۱ بیش از  ۸ هزار میلیارد دلار بوده است و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۷ به بیش از ۱۸ هزار میلیارد دلار برسد.

ساتر B2B فروش سازمانی_back 2

فروش سازمانی B2B در شرکت ساتر

شرکت «رهپویان توسعه تجارت ساتر»، با سال ها تجربه درخشان، در زمینه تأمین قطعات کامپیوتر و تجهیزات شبکه مشغول به فعالیت می باشد.
ما با افتخار به سازمان‌ ها، نهاد ها، بانک‌ ها، وزارتخانه‌ ها و ارگان‌  های دولتی و خصوصی خدمت‌ رسانی می‌کنیم.

شرکت ساتر تخصص و سابقه گسترده‌ای در فروش قطعات کامپیوتر دارد و در زمینه ارائه خدمات و مشاوره برای تأمین ابزارهای شبکه و سرور برجسته است.
هدف اصلی ما، همکاری مسئولانه در تأمین قطعات کامپیوتر و ارائه خدمات برای برآورده ساختن نیاز های شرکت‌ ها و مؤسسات در زمینه‌ های سخت‌ افزاری و شبکه است.
شرکت ساتر با رویکردی خلاقانه و همکاری نزدیک با متخصصین حوزه فناوری و اطلاعات، به طور مداوم در تلاش است تا سطح کیفی و کمی محصولات و خدمات خود را ارتقاء دهد و آنها را به‌ روز نگه دارد.
اکنون در پی پیشرفت روز افزون تجارت الکترونیک ساتر نیز از این قافله عقب نمانده و آماده همکاری با ارگان ها و سازمان ها و شرکت های خصوصی می باشد.

ساتر B2B فروش سازمانی_back 1
ساتر-B2B-فروش-سازمانی_baner5

امتیاز های همکاری فروش سازمانی با ساتر

 1.  تجهیزات کامپیوتری و شبکه با بالاترین کیفیت
  اولین و مهمترین انتظار مشتریان در زمان تهیه یک قطعه کامپیوتری یا ابزار شبکه کیفیت خوب، برندینگ معتبر و گارانتی آن محصول می باشد ما در ساتر همه این موارد را تضمین میکنیم.

 2. مشاوره و راهنمایی تخصصی
  ساتر با ارائه مشاوره و راهنمایی جامع و تخصصی در انتخاب بهترین کالای دیجیتال، می‌تواند به مشتریان خود این اطمینان را بدهد که بهترین محصول را متناسب با نیازهایشان تهیه میکنند.

 3. قیمت مناسب 
  تعیین استراتژی‌ های قیمت‌ گذاری متناسب با مشتریان سازمانی، در ساتر از اهمیت بالایی برخوردار است. ما با ارائه قیمت‌ های استراتژیک، می‌کوشیم تا توازن میان قیمت و ارزش‌ افزوده محصول و خدمات خود را حفظ کنیم.

 4. تخفیف‌ های متنوع و پیشنهاد های ویژه
  ارائه گیف های تبلیغاتی برای ایونت‌ ها، نمایشگاه‌ ها، هدایای شب عید و مراسم‌ های مهم سازمانی، یک راه برای جلب‌ توجه و ارتباط نزدیک‌ تر با شما عزیزان است.

 5. انطباق با تکنولوژی روز جهانی
  انطباق با تحولات بازار و تکنولوژی، یکی از ارزش‌ های مهم در ساتر است. این ارزش مهم ما را ترغیب می‌کند تا دائماً، به تحقیق و تجزیه‌ و تحلیل بازارهای روز جهانی و توسعه تکنولوژی‌ های مختلف مشغول باشیم تا بتوانیم بهترین و جدیدترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه کنیم.

 6. خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی
  حل مشکلات فنی پس از فروش و گارانتی محصولات ارائه شده، اطمینان خاطر مشتریان است.

ساتر-B2B-فروش-سازمانی_back-5

فروش سازمانی و برخی سازمان‌های طرف قرارداد

شرکت رهپویان توسعه تجارت ساتر با ارگان‌ های مختلف از جمله بانک‌ ها، وزارت خانه‌ ها و مجموعه‌ های بزرگ سال‌ ها مشارکت کرده است که در ادامه برخی از انها را برایتان آورده ایم.

تماس-با-ما-10

فرم درخواست همکاری سازمانی با ساتر